Hulp nodig? Icon open Icon close

Veelgezochte onderwerpen

De Jong Verpakking heeft aangepaste openingstijden rondom de feestdagen

2 december 2019 De Jong Verpakking zal op de Kerstdagen 25 en 26 december, alsmede op Nieuwjaarsdag 1 januari, gesloten zijn. In deze periode zullen wij ook onderhoudswerkzaamheden aan een aantal systemen uitvoeren. Onze productie vindt daarom tussen 23 december en 3 januari in beperkte mate plaats. Wilt u daarom tijdig uw bestelling doorgeven? Hieronder vindt u de data.

Levering van opgezette groente- en fruitverpakkingen
Wilt u ervoor zorgen dat uw orders voor levering op vrijdag 27 december uiterlijk op maandag 23 december vóór 12.00 uur aan ons zijn doorgegeven?
En wilt u uw orders voor levering op donderdag 2 januari uiterlijk op maandag 30 december vóór 12.00 uur aan ons doorgeven?

Levering van Amerikaanse vouwdozen, plano’s (AGF) en gestanste industrieverpakkingen
Uw orders voor levering in de periode van 23 december tot en met 3 januari moeten uiterlijk op woensdag 11 december bij ons binnen zijn.
Mocht u naar aanleiding van bovenstaande bestel- en leveringsdata en -tijden nog vragen of wensen hebben of wilt u de leveringen van uw verpakkingen met ons afstemmen, neem dan contact op met onze afdeling AGF-verpakkingen op telefoonnummer +31(0)186 537 990 of met onze afdeling Industrie-verpakkingen op telefoonnummer +31(0)174 870 032.

Dank voor uw aandacht en alvast fijne feestdagen.

De Jong Verpakking

Meer nieuws

Heeft u vragen over onze producten of diensten?