Hulp nodig? Icon open Icon close

Bijzonderheden voor leveringen van uw verpakkingen rondom Kerst en Nieuwjaar

10 december 2018 De Jong Verpakking zal op de Kerstdagen 25 en 26 december, alsmede op Nieuwjaarsdag 1 januari, gesloten zijn. In deze periode zullen wij ook onderhoudswerkzaamheden aan een aantal systemen uitvoeren. Onze productie vindt daarom tussen 24 december en 4 januari in beperkte mate plaats. Wilt u daarom tijdig uw bestelling doorgeven? Hieronder vindt u de data.

Levering van opgezette groente- en fruitverpakkingen

Wilt u ervoor zorgen dat uw orders voor levering op donderdag 27 december uiterlijk op vrijdag 21 december vóór 12.00 uur aan ons zijn doorgegeven?

En wilt u uw orders voor levering op woensdag 2 januari graag uiterlijk op vrijdag 28 december vóór 12.00 uur aan ons doorgegeven?

Levering van Amerikaanse vouwdozen, plano’s (AGF) en gestanste industrieverpakkingen

Uw orders voor levering in de periode van 24 december tot en met 4 januari moeten uiterlijk op vrijdag 14 december bij ons binnen zijn.

Mocht u naar aanleiding van bovenstaande bestel- en leveringsdata en -tijden nog vragen of wensen hebben of wilt u de leveringen van uw verpakkingen met ons afstemmen, neem dan contact op met onze afdeling AGF-verpakkingen op telefoonnummer +31(0)186 537 990 of met onze afdeling Industrie-verpakkingen op telefoonnummer +31(0)174 870 032.

Meer nieuws

Heeft u vragen over onze producten of diensten?