Openingstijden rondom feestdagen 2020

1 december 2020 De Jong Verpakking zal op de Kerstdagen 25 en 26 december, alsmede op Nieuwjaarsdag 1 januari, gesloten zijn. In deze periode zullen wij ook onderhoudswerkzaamheden aan een aantal systemen uitvoeren. Onze productie vindt daarom tussen 24 december en 3 januari in beperkte mate plaats.

Wilt u daarom tijdig uw bestelling doorgeven? Hieronder vindt u de data.

Levering van opgezette groente- en fruitverpakkingen

Wilt u ervoor zorgen dat uw orders voor levering op maandag 28 december uiterlijk op woensdag 23 december vóór 12.00 uur aan ons zijn doorgegeven?
En wilt u uw orders voor levering op maandag 4 januari uiterlijk op woensdag 30 december vóór 12.00 uur aan ons doorgeven?

Levering van Amerikaanse vouwdozen, plano’s (AGF) en gestanste industrieverpakkingen

Uw orders voor levering in de periode van 24 december tot en met dinsdag 5 januari moeten uiterlijk op vrijdag 11 december bij ons binnen zijn.

Mocht u naar aanleiding van bovenstaande nog vragen of wensen hebben of wilt u de leveringen van uw verpakkingen met ons afstemmen, neem dan contact op met onze afdeling AGF-verpakkingen op telefoonnummer +31(0)186 573 990 of met onze afdeling Industrie-verpakkingen op telefoonnummer +31(0)174 870 032.

Meer nieuws

Heeft u vragen over onze producten of diensten?